недеља, 13. новембар 2011.

Nova pobeda Qatar Sport Club-a 42:27

Na jucerasnjoj utakmici 2. kola kadetske lige sastali su se Al Wakra i Qatar Sport Club,utakmica nije imala svoj kvalitet jer Al Wakra nije tim koji moze da parira QSC-u.Mladi Eldar Memisevic i nas drzavljanin Milan Sajin otvorili su pocetak vise nego odlicno i prvih 5 golova postigli za rezultat od 5:4.Kasnije dobrom odigranom odbranom 6-0 i 5-1 Al Wakra je videla vec posle 30 minuta da nema sta da trazi i otisla na odmor rezultatom 17-9.U drugom poluvremenu Milan je izasao na odmor i mirno posmatrao mec sa klupe dok se razlika samo povecavala na vise,odmah posle 2 gola u drugom poluvremenu i bosanski drzavljanin Eldar Memisevic se pridruzio Milanu na klupi.Ali Al Wakra nije uspela ni onda da ozbiljno pri preti QSC-u,ostalo je samo mirno da se saceka kraj i da se proslavi pobeda.Vremena za odmor nema jer vec u ponedeljak QSC se sastaje sa Al Sadd-om gde ce biti tezak mec jer je rec o prvim ekipama.

Pisao:Jovan Gagic