среда, 25. јануар 2012.

Srpska skala je cudna 25:24

Jos jedna pobeda QSC-a i pomalo cudna igra naseg drzavljanina.Milan Sajin sjajno otvara utakmicu sa sutem 3/3 i Qatar Spot Club vodi Shemal 3:1.Par sjajnih asistencija naseg mladog drzavljanina prvo poluvreme QSC odlazi na odmor sa +6 (14:8).Drugo poluvreme neobijasnjiv pad mladog sportiste sa kojim je razocarao pomalo svog trenera.Sut 7/1,utakmicu je QSC mogao da privede mirno jos u 36 minutu kada su imali prednost 21:14,zacudjujuci pad svih igraca.Jedinu nadu bosanski trener video je u iskusnom golmanu Hamdiu.Shemal je smanjivao prednost i stigao na 24:23 u 56 minutu ali Ivan Divkovic sjajnim golov vraca na +2,napad Shemal koristi preko desnog beka,1 minuta do kraja.QSC gubi loptu i vraca se u odbranu,jaka odbrana izazvala je penal po samom isteku 60 minute.Sjajni golman Hamdi brani penal i resava muke QSC donosi pobedu i lep vikend na bliskom istoku.Sledeca utakmica je u subotu protiv Al Army kluba gde ce Qatarani imati veoma tezak mec.

Pisao:Dragan Milovic