недеља, 26. фебруар 2012.

Sreca prati hrabre 26:26

Jucerasnja utakmica velika radost na strani QSC-a,Armija ostala bez 2 boda.Sam pocetak utakmice i situacija do 42 minuta cinilo se da je Armija obezbedila sebi 2 boda.Ako se momci Meha Kare pitaju nece moci tako,borbeno i svim srcem od 42 minute balkanci Goran Gorenac Ivan Divkovic i nas Milan Sajin sa sjajnim golmanom na golu Hamdijem resili su da ostave na terenu poslednji atom snage i pokazu da su vredni plasmana na Princ Kup.Na poluvremnu utakmice rezultat je bio 16:11 za Army klub koji je samouvereno i mozda precenio QSC,borebni dugi napadi iscrpljujuci doveli su Qatar Sport Club do prikljucka za vracanje u zivot.Sjajni Ivan Divkovic svojim profesionalizmom je pokazao kako se ponasa pravi sportista isto tako i Goran Gorenac kao i nas Milan Sajin zaduzen za sprecavanje kontri preko desnog krila.Sam kraj utakmice DusKo Celica drzi loptu u svom posedu duze od 3 sekunde i sudija svira predaje loptu QSC-u gde Abdala baca kontru Ivanu Divkovicu a isti promasuje za pobedu,no nije mu zameriti jer je srcano odigrao celu utakmicu.Srecni i zadovoljni u taboru QSC-a cekaju 03.02 gde ce odmeriti snage sa Al Wakrom.

Pisao:Dragan Milovic